Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sprzedawca w sklepie Stacjonarnym i Internetowym

daniel2709
Warszawa
praca stacjonarna
4922 dni temu

Ogłoszenie numer: 138107, z dnia 2011-03-28

daniel2709

Firma handlowa specjalizująca się w sprzedaży wysyłkowej zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjęta strategią Firmy,
  • Praca przy wysyłce towaru / pakowanie; adresowanie,
  • Zapewnienie jak najwyższych standardów przy obsłudze bezpośredniej jak i telefonicznej Klienta,
  • Odbiór dostaw towaru /rozpakowanie

Wymagania

  • Dobre warunki fizyczne oraz zdolności manualne,
  • Doświadczenie pracy w handlu będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Dobrą atmosferę pracy