Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPRZEDAWCA w SKLEPIE C.H. Złote Tarasy cały etat

OFFICE SHOES
Warszawa
praca stacjonarna
4911 dni temu

Wiodąca w Europie Centralnej i Wschodniej sieć ponad 150 sklepów z modnym i markowym obuwiem otwiera pierwsze sklepy w Polsce. Firma posiada najszerszą i najciekawszą ofertę obuwia, między innymi takich marek jak: Caterpillar, Converse, Kickers, Lacoste, Skechers, Diesel, Ecko, Tommy Hilifiger... Asortyment firmy podkreśla osobowość i stanowi starannie wyważone połączenie mody, jakości i odpowiedniej ceny. Więcej szczegółów na stronie internetowej: http://www.officeshoes.co.yu/. Obecnie poszukujemy praconwików pragnących związać się na długo z naszą firmą i korzystać w pełni z możliwości rozwoju, którą oferujemy.

SPRZEDAWCA
w sklepie w Galerii Handlowo-Rozrywkowej
Pasaż Grunwaldzki

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Firma poszukuje kandydatów na wyżej wymienione stanowisko. Miejsce pracy to sklep firmowy w Złotych Tarasach w Warszawie.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość branży obuwniczej będzie niekwestionowanym atutem
  • Minimum 25 lata
  • Pożądane cechy to dynamizm, optymizm, duża motywacja pracy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • Mile widziana znajomość języków obcych
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o międzynarodowym charakterze
  • Pracę w firmowym sklepie ze znanymi markami
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia