Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Sprzedawca w Salonie Optycznym

Optyka Arpima Hilarex sp.j. P.Kulas, P.Gołębiowski, M.Kulas
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4835 dni temu

Polska Sieć Salonów Optycznych OKULARIUM poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:
  • Skuteczna sprzedaż okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych
  • Dbanie o wizerunek salonu optycznego
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży optycznej
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy
  • Znajomość zasad profesjonalnej obsługi klienta
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Uczciwość i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: pensja stała + premia od osiąganych rezultatów
  • Znakomitą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie optycznej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)