Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Sprzedawca usług mobile marketingowych

Panoko Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4931 dni temu

Ogłoszenie numer: 144115, z dnia 2011-04-19

Mobile4biznes.pl to multimedialna platforma internetowa do zarządzania kampaniami e-marketingowymi. Jest to narzędzie do informowania swoich klientów o promocjach, produktach lub wydarzeniach. Posiadamy szeroki wachlarz usług od wiadomości tekstowych, głosowych po płatności m-commerce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą platformy na www.mobile4biznes.pl

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: SP/001

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie klientów serwisu w całym kraju,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Negocjacje warunków z klientami,
  • Budowanie kanałów sprzedaży i ich rozwijanie,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Bieżące raportowanie (wyniki sprzedażowe, analiza rynku i konkurencji),

Wymagania

  • Znajomość technik promocji w internecie oraz nowoczesnych technologii mobilnych,
  • Umiejętność wykorzystywania narzędzi internetowych,
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru negocjacji i sprzedaży,
  • Inicjatywa, kreatywność i komunikatywność,
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawą, samodzielną pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Udział przy ciekawych projektach z zakresu nowoczesnych technologii,
  • Umowę o pracę, (dowolny rodzaj współpracy)

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN