Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sprzedawca/ Specjalista ds. Obsługi Klienta

Softkey Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4935 dni temu

zatrudni pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • celem głównym stanowiska jest sprzedaż oprogramowania komputerowego
  • przygotowanie ofert, prowadzenie rozmów handlowych
  • obsługa klientów
  • fakturowanie
  • podejmowania działań do zwiększenia efektywności sprzedaży
  • realizacja planów sprzedaży
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość komputera ( Środowisko Windows, Pakiet Office )
  • doświadczenia w sprzedaży
  • terminowość, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
  • samodzielność, systematyczność i umiejętność organizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego (stopień komunikatywny) mile widziana
Oferujemy:
  • po okresie próbnym umowa o prace w pełnym wymiarze godzin
  • pensja stała + pakiet socjalny
  • praca od poniedziałku do piątku