Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Sprzedawca / Przedstawiciel Handlowy

MEDICALBOOKS.PL
Poznań
praca stacjonarna
5426 dni temu

Ogłoszenie numer: 77380, z dnia 2009-10-06

Anglojęzyczna księgarnia medyczna poszukuje osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Sprzedawca będzie odpowiedzialny za:
  • za obsługę klientów (w tym klientów zagranicznych),
  • obsługę sprzedaży wysyłkowej oraz przyjmowanie dostaw.
Przedstawiciel handlowy będzie odpowiedzialny za:
    rozwijanie kontaktów z kluczowymi klientami.

Wymagania

  • biegła znajomości j. angielskiego oraz środowiska WindowsM
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w handlu oraz znajomość środowiska medycznego będzie Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie uzależnione od jakości Twojej pracy i wyników firmy.