Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Sprzedawca - Projektant

HTH Ekspert w Kuchni
dolnośląskie
praca stacjonarna
5636 dni temu

Ogłoszenie numer: 59405, z dnia 2009-03-11

Firma HTH jest duńskim producentem mebli kuchennych dzialającym w 12 krajach poprzez sieć sprzedaży w postaci 130 inspirujących salonów kuchennych. W swojej dzialalności kierujemy się przekonaniem,że kuchnie najlepiej projektują i sprzedają specjaliści. Mamy wielki szacunek dla inwestycji, którą czynią nasi klienci w nową kuchnię i przy każdym otrzymanym zamówieniu jesteśmy dumni z zaufania, które nam tam samym okazują

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie i wspólpracę z klientami detalicznymi , sprzedaż mebli, przygotowanie oraz prezentacje ofert i projektów, atakże obslugę posprzedażową klienta

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży na rynku klientów detalicznych
  • nastawienie na sukces
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • umiejętność planowania wlasnego czasu pracy
  • znajomośc języka angielskiego, prawo jazdy
  • dyspozycyjność
  • znajomośc branży meblowej, lub sprzedaż produktów dla segmentu Prestiż będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • pracę w firmie o solidnej, silnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania, adekwatny do osiąganych wyników pracy
  • możliwość rozwoju