Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sprzedawca Powierzchni Reklamowej

Concept 2M
Warszawa
praca stacjonarna
5979 dni temu

Ogłoszenie numer: 42192, z dnia 2008-04-01

Concept 2M

Międzynarodowe wydawnictwo sektora nieruchomości mieszkaniowych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 7675

Opis stanowiska

Sprzedaż reklam w dwutygodniu branży nieruchomości

Wymagania

- 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedawcy produktów lub usług - Duże zdolności interpersonalne oraz organizacyjne - Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów - Język angielski na poziomie średnio zaawansowanym - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Motywujące wynagrodzenie - Możliwość pracy w młodym, prężnym zespole firmy międzynarodowej - Duże możliwości rozwoju zawodowego - Samochód służbowy - Telefon komórkowy - Notebook