Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Sprzedawca oprogramowania BPM

PBSG Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4946 dni temu

PBSG jest ekspercką firmą doradczą. Od momentu rozpoczęcia działania, PBSG wypracowuje silną pozycję w czterech głównych obszarach zarządzania i IT: bezpieczeństwie informacji i aktywów organizacji, konsultingu strategicznym, doradztwie IT oraz projektowaniu i produkcji własnego oprogramowania informatycznego.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: OPROG/PBSG/07/2011
Zadania:
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży własnych rozwiązań IT,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Planowanie i organizacja spotkań/prezentacji dla klientów na terenie Polski,

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • umiejętność budowania realizacji z klientem,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość podstawowych zagadnień w zakresie systemów IT,
  • znajomość zagadnień w zakresie zarządzania (np. ISO, ITIL, ERM) będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • wynagrodzenie odpowiednie do stopnia realizacji celów,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz program szkoleń,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.