Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Sprzedawca Nieruchomości

Apartament Nieruchomości Oddział w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
5062 dni temu

Ogłoszenie numer: 124189, z dnia 2010-12-09

ul. Ratajczaka 36/3b 61-816 Poznań www.apartament.net.pl

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • samodzielne organizowanie i nadzorowanie pracy
  • zapewnienie profesjonalnego doradztwa
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

Wymagania

Zapraszamy osoby z silną motywacją do pracy o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych. Doświadczenie zawodowe oraz fachowa wiedza są dla nas istotnymi kryteriami, jednak predyspozycje osobowościowe nie są bez znaczenia.

Cechy, które powinny charakteryzować kandydatów to:

  • operatywność,
  • umiejętność pracy z ludźmi,
  • upór, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

  • realną, niespotykaną na rynku nieruchomości prowizję do 50%
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników.