Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Sprzedawca | (mile widziana Pani)

PHU STANISŁAW NOWOBILSKI
mazowieckie, Warszawa / Targówek
praca stacjonarna
5392 dni temu

Ogłoszenie numer: 81611, z dnia 2009-11-09

Przedstawiciel lidera w produkcji odzieży roboczej na rynku polskim, firmy Kegel-Błażusiak, zatrudni Sprzedawcę (mile widziana Pani) do pracy w sklepie firmowym na Targówku.

Sprzedawca
(mile widziana Pani)

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa / Targówek

Opis stanowiska

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku sprzedawcy
  • znajomość obsługi programu magazynowo-księgowego typu WF MAG lub pokrewnego
  • miła aparycja
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji i energicznej pracy

Oferujemy

  • pracę w miłym zespole
  • ośmiogodzinny czas pracy
  • stałą pensję ( ok 1300 zł netto ) plus prowizję od sprzedaży