Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Sprzedawca -konsultant

HTH EKSPERT W KUCHNI
Wrocław
praca stacjonarna
5509 dni temu

Ogłoszenie numer: 67713, z dnia 2009-06-16

Firma HTH jest duńskim producentem mebli kuchennych dzialającym w 12 krajach poprzez sieć sprzedaży w postaci 130 inspirujących salonów kuchennych. W swojej działalności kierujemy się przekonaniem,że kuchnie najlepiej projektują i sprzedają specjaliści. Mamy wielki szacunek dla inwestycji, która czynia nasi klienci w nową kuchnię i przy każdym zamówieniu jesteśmy dumni z zaufania, które nam tym samym okazują.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • pozyskiwanie i współpracę z klienatmi detalicznymi,
  • sprzedaż mebli,
  • przygotowanie oraz prezentację ofert i projektów,
  • obsługę posprzedażową klienta.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
  • min 3 letniego doświadczenia w sprzedaży produktów luksusowych na rynku detalicznym,
  • nastawienia na sukces,
  • odpowiedzialności i zaangażowania,
  • umiejętności planowania własnego czasu pracy,
  • chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • znajomosci języka angielskiego oraz prawo jazdy,
  • dyspozycyjności,
  • znajomośc branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej, silnej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania, adekwatny do osiąganych efektów sprzedaży,
  • możliwości rozwoju.