Zobacz więcej ofert pracy

sprzedawca-kasjer

Asort spółka z o.o.
Rabka-Zdrój
praca stacjonarna
6481 dni temu

Ogłoszenie numer: 25105, z dnia 2006-12-20

Sieć sklepów detalicznych - branży spozywczo-przemysłowej sklepy o powierzchni 300-600m2 teren - MAŁOPOLSKA Asort spółka z oo. Nowy Sącz ul. Jana Pawła II 38

Miejsce pracy: Rabka-Zdrój

Opis stanowiska

- obsługę kasy fiskalnej, - obsługa sali sprzedaży - zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, - rozładunek dostaw towarów, - dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Wymagania

- miła aparacja - osoby pełnoletnie - dyspozycyjność - umiejętność pracy w zespole - zaangażowanie i chęć do pracy - mile widziane doświadczenie w branży handlowej

Oferujemy

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i awansu umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne wynagrodzenie