Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca/Kasjer

FALLWORK Sp zo.o.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
2638 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki - Nr ref.: GR/M/SP/2/6/2017
Opis stanowiska:
  • Rozliczanie płatności za zakupy oraz obsługa klientów
Wymagania:
  • Chętnie zatrudnimy zaangażowane, zdecydowane na pracę od zaraz, energiczne, odpowiedzialne osoby, znające i lubiące pracę z klientem. Kandydat musi posiadać książeczkę Sanepidu.

  • Zachęcamy do aplikowania także osoby uczące się
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w formie tygodniówek, stawkę godzinową 10,50 zł netto/h, możliwość dłuższej współpracy, umowę cywilnoprawną

*Agencja pracy tymczasowej

KONTAKT TELEFONICZNY: 795-000-379 lub 883-993-302