Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Sprzedawca/Florysta

KAWON - Kwiaciarnia Małgorzata Nowak
Wrocław
praca stacjonarna
5797 dni temu

Ogłoszenie numer: 50198, z dnia 2008-10-01

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do nowo otwieranych kwiaciarni na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za miłą i profesjonalną obsługę klienta, sprzedaż kwiatów i upominków, układanie bukietów i kompozycji oraz dbanie o sklep i towar.

Wymagania

  • Chęć do pracy wśród kwiatów
  • Uczciwość
  • Dyspozycyjność (osoby nie uczące się)
  • Mile widziany ukończony kurs florystyczny (warunek nie konieczny)

Oferujemy

  • Szkolenie na stanowisku pracy pod okiem doświadczonego florysty
  • Miłą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie