Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Grudziądz
Sprzedawca-Fakturzysta

Hurtownia Piekarniczo-Cukiernicza
Grudziądz
praca stacjonarna
4919 dni temu

Ogłoszenie numer: 140881, z dnia 2011-03-31

Firma od ponad 12 lat jest dystrybutorem dla piekarni, cukierni i lodziarni.

Miejsce pracy: Grudziądz

Opis stanowiska

  • obsługa klienta indywidualnego;
  • doradztwo w zakresie sprzedawanych towarów spożywczych;
  • informowanie o ofercie firmy;
  • przyjmowanie zamówień do realizacji;

Wymagania

  • wykształcenie min.średnie lub wyższe;
  • kominikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • łatwość uczenia sie i poznawania nowych produktów;
  • mile widziane referencje;

Oferujemy

  • szkolenia sprzedażowe;
  • możliwość rozwoju;