Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Sprzedawca / Doradca Klienta

P.W. Hifi Exclusive A.K.D. Siudzińscy sp. j.
Gniezno
praca stacjonarna
4815 dni temu

Ogłoszenie numer: 149927, z dnia 2011-06-10

Sprzedaż luksusowych produktów AUDIO VIDEO High End firm LOEWE, DENON, ONKYO, YAMAHA, PRIMARE, NAD, NAIM. Usługi instalacyjne systemów nagłośnień KINA DOMOWEGO, sprzedaż internetowa, nagłośnienia obiektów sakralnych, nagłaśnianie imprez, dystrybucja Platformy Cyfry PLUS

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów RTV  i usług
  • Kompleksowa obsługa Klienta
  • Realizacja planów sprzedaży

Wymagania

  • Entuzjazm i umiejętność pracy z klientem
  • Bardzo dobra znajomość środowiska internetu i obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Zainteresowanie sprzętem RTV znajomość sprzętu audio-video (High end) będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Ciekawą pracę z możliwością realizacji własnych pomysłów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności - pensja podstawowa oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Niezbędne szkolenia produktowe i handlowe
  • Dostęp do najnowszych technologii AV

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN