Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA | do nowo otwieranego sklepu

C&A Polska Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
5712 dni temu

Ogłoszenie numer: 55610, z dnia 2009-01-27

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA
do nowo otwieranego sklepu

Miejsce pracy: Opole

Nr Ref.: S/OP/2009

Opis stanowiska

- energiczną i kreatywną, - lubisz kontakt z ludźmi, - interesujesz się modą, - masz doświadczenie w handlu dołącz do naszego zespołu jako:

Wymagania

- doświadczenia na stanowisku sprzedawcy - doświadczenia w obsłudze klienta - znajomości technik sprzedaży - łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i zaangażowania - wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

- ciekawą pracę w świecie mody - stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych - profesjonalny pakiet szkoleń