Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sprzedawca do salonu mebli NOTI

NOTI
Warszawa
praca stacjonarna
6299 dni temu

Ogłoszenie numer: 29587, z dnia 2007-04-30

NOTI

NOTI - producent mebli. Nasze meble zdobyły prestiżowe nagrody za dizajn. Więcej informacji na stronie: www.noti.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DomotekaV2007

Opis stanowiska

Sprzedawca do salonu mebli Galeria NOTI, Warszawa, ul. Malborska 41 Wymiar godzin: 1/2 etatu (20 godz/tydz.) weekendy Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie 22-78 13 741. Zapraszamy do odwiedzenia salonu. Prosimy o przesłanie CV mailem: domoteka@noti.pl

Wymagania

Doświadczenie w obsłudze klienta Uprzejmość i kultura osobista Obsługa komputera

Oferujemy

Premia kwartalna Praca w miłej atmosferze Godziny pracy do uzgodnienia Mozliwość zatrudnienia studentów - osób z małym doświadczeniem, ale otwartych i kontaktowych