Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
SPRZEDAWCA BRANŻOWY

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Gdynia
praca stacjonarna
5599 dni temu

Ogłoszenie numer: 63026, z dnia 2009-04-17

Doradztwo Personalne

Miejsce pracy: Gdynia

Nr Ref.: CSS/04

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych kontraktów handlowych
  • Intensyfikacja sprzedaży z już współpracującymi Kontrahentami
  • Reprezentacja firmy na zewnątrz
  • Odpowiedzialność za zaplanowane roczne budżety
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Bieżąca obsługa Kontrahenta

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata na stanowisku handlowym
  • Mile widziana znajomość branży wyrobów hutniczych lub wykształcenie w tej dziedzinie
  • Operatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca z profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.