Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sprzedawca/ Brafitterka

Li PARIE lingerie
Warszawa, Warszawa, C.H. Factory Ursus
praca stacjonarna
4844 dni temu

sieć sklepów z bielizną

Miejsce pracy: Warszawa, C.H. Factory Ursus

Zadania:
  • Praca jako sprzedawca damskiej bielizny/Brafitterka
Wymagania:
  • Szukamy dziewczyny, która profesjonalnie traktuje wykonywanie zawodu sprzedawcy bielizny, energicznej, pracowitej, otwartej na nową wiedzę, potrafiącej zaangażować się w prowadzenie sklepu
  • Ważne: pasja, subtelność, radość z nawiązywania kontaktów z klientami.
Oferujemy:
  • Praca w grupie sklepów: Chmielna , Złote Tarasy, Factory Ursus
  • wynagrodzenie: podstawa plus premia od sprzedaży.
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • miła atmosfera pracy w grupie ok. 15 dziewczyn
  • Godziny pracy sklepu w C.H. Factory pon -sob. 10-21, niedz. 10-20
  • Praca w systemie zmianowym