Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca / Barista

FALLWORK Sp zo.o.
mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
praca stacjonarna
2644 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki - Nr ref.: MOD/BAR/KAL/06/2017
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie kaw i napojów zimnych,
  • sprzedaż produktów z aktualnej oferty firmy,
  • dbanie o estetykę miejsca pracy.

Miejsce pracy:  Lotnisko Modlin

Wymagania:
  • łatwo nawiązujesz kontakt z klientem,
  • jesteś osobą dyspozycyjną,
  • lubisz pracę w zespole,
  • posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie,
  • atrakcyjną stawkę godzinową 10,50 zł netto/h,
  • elastyczny czas pracy,
  • praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • profesjonalne szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przy podpisywaniu umowy drobny upominek.

*Oferta pracy tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 795-000-379 lub 883-993-302