Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sprzedawca 3/4 etatu

BoConcept Retail Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6515 dni temu

Ogłoszenie numer: 25084, z dnia 2006-12-18

BoConcept® jest siecią duńskich salonów oferujących wyposażenie wnętrz. Obecnie mamy 170 Sklepów BoConcept® i 250 Studiów BoConcept® w 32 krajach.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Czy chcesz pracować dla jednej z najbardziej rozwiniętych sieci sklepów meblowych na świecie i stać się jej częścią? Poszukujemy kandydatów na stanowisko :SPRZEDAWCY w salonie meblowym.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów pewnych siebie, komunikatywnych, ambitnych, odpowiedzialnych. Wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Poszukujemy osób niestudiujących.

Oferujemy

Pracę w zgranym, młodym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie