Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Sprzedawca 1/2 Etatu

IKEA Retail Sp. zo.o.
Poznań
praca stacjonarna
6709 dni temu

Ogłoszenie numer: 20841, z dnia 2006-06-16

IKEA jest największym dystrybutorem mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Największą siłą IKEA są ludzie. Praca każdego z nas jest tak samo ważna: wspólnie dbamy o rozwój naszej firmy, wspólnie cieszymy się z jej sukcesów. To część filozofii, która uczyniła z nas największą sieć sklepów meblowych na świecie.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

zapewnienie naszym klientom szybkiej, miłej i bezpiecznej obsługi, zapewnienie klientom jak najlepszego wrażenia z zakupów w naszym sklepie

Wymagania

- dyspozycyjność także w weekendy, - umiejętność współpracy, - otwartość na potrzeby klienta, - gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

ciekawa praca w dobrej atmosferze oraz możliwość rozwoju zawodowego