Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
SPEDYTORA MIĘDZYNARODOWEGO / Szefa Oddziału

IPK sp. z o.o.
wielkopolskie, Trójmiasto/Poznań
praca stacjonarna
4849 dni temu

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmy działającej na rynku spedycji drogowej, w związku z ekspansją na nowe rynki oraz otwieraniem i rozwojem jej biur regionalnych poszukujemy

Nr ref.: SM/05/11/praca

Miejsce pracy: Trójmiasto/Poznań

Opis stanowiska:

Osoby odpowiedzialnej za:
ZDOBYWANIE I BIEŻĄCĄ OBSŁUGĘ KONTRAKTÓW SPEDYCYJNYCH ORAZ ROZWÓJ BAZY KLIENTÓW FIRMY / Nadzór nad funkcjonowaniem i rozwojem biura regionalnego

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych krajowych oraz zagranicznych ze zleceniodawcami i przewoźnikami
  • pozyskiwanie krótkoterminowych i długoterminowych kontraktów spedycyjnych
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem całego procesu spedycji drogowej realizowanych kontraktów i zleceń
  • współudział w realizacji strategii rozwoju biura regionalnego i firmy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku Spedytora Międzynarodowego w spedycji drogowej
  • umiejętność szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację oraz podejmowania decyzji
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • duża kreatywność i samodzielność w działaniu
  • silne nastawienie na wyznaczanie i realizowanie celów
  • znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

Kandydatom oferujemy: wsparcie ze strony doświadczonych, będących ekspertami w dziedzinie spedycji drogowej współpracowników i przełożonych,  możliwość rozwoju zawodowego, pracę w młodym zespole oraz wybitnie partnerskiej i przyjaznej atmosferze, samodzielną, pełną wyzwań i różnorodnych zadań pracę; niezbędne narzędzia pracy (w tym możliwy samochód służbowy), satysfakcjonujący system motywujący

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656