Zobacz więcej ofert pracy

Spedytor

MiKPTD Przedsiębiorstwo Transportowe Robert Stępień
Mazowszany, Mazowszany K/radomia
praca stacjonarna
6755 dni temu

Ogłoszenie numer: 18033, z dnia 2006-02-16

Przedsiębiorstwo Transportowe Robert STĘPIEŃ działa w branży transportowo-spedycyjnej realizując usługi na terenie całej EUROPY

Spedytor

Miejsce pracy: Mazowszany, Mazowszany K/radomia

Opis stanowiska

-planowanie i organizacja przewozów, -pozyskiwanie nowych klientów, -negocjowanie z kontrahentami stawek transportowych, -współpraca z przewoźnikami, -rozliczanie i analiza zleceń transportowych

Wymagania

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -biegła znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki), -samodzielność i dobra organizacja pracy, -znajomość branży transportowo-spedycyjnej

Oferujemy

Oczekujemy ofert od osób z inicjatywą, angażujących się w wykonywaną pracę, dyspozycyjnych i dobrze zorganizowanych. Przyszłym pracownikom oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego.