Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Spedytor w międzynarodowym transporcie

Asstra Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6406 dni temu

Ogłoszenie numer: 27399, z dnia 2007-03-15

www.asstra.com

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

• Sprzedaży telefoniczne, kontakt z klientami • Poszukiwanie przewoźników , przerobienie tej informacji • Koordynacja zamówień z obsługą taboru

Wymagania

- wykształcenia wyższego - bieglej znajomości języka angielskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie - doskonalej obsługi komputera –MS Office, Internet - doskonałych umiejętności interpersonalnych - komunikatywność, otwartość, kreatywność, energii i aktywności w działaniu -dodatkowym atutem będzie doświadczenie i znajomość branży spedycyjno-transportowej oraz rekomendacji od byłych pracodawców.

Oferujemy

Zapewniamy ciekawą, pełną wyzwań i w dużej mierze samodzielnej pracę w stabilnej firmie w młodym i prężnym zespole.