Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Spedytor międzynarodowy

LINK Sp. z o.o.
mazowieckie, Wiązowna k/Otwock
praca stacjonarna
5240 dni temu

Ogłoszenie numer: 91115, z dnia 2010-03-12

LINK Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie k. Otwocka jest jedną
z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm transportowych w Polsce. W związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Wiązowna k/Otwock

Opis stanowiska

- Bieżąca obsługa Klientów - Dbałość o dobre relacje z Klientami i przewoźnikami - Poszukiwanie nowych przewoźników - Monitorowanie stawek na rynku transportowym - Monitorowanie płatności obsługiwanych Klientów

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia w dziale obsługi klienta w branży TSL - Praktycznej i teoretycznej wiedzy w zakresie wykonywanej działalności - Wykształcenia min. średniego - Kreatywności i konstruktywności w sposobie działania - Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole - Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - Otwartości na zmiany i motywacji do rozwoju osobistego i zawodowego

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet motywacyjny - Możliwość podniesienia własnych kwalifikacji - Pracę w młodym dynamicznym zespole