Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Spedytor Międzynarodowy

Independent Group
Warszawa
praca stacjonarna
6350 dni temu

Ogłoszenie numer: 27833, z dnia 2007-03-28

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży TSL, która rozwija swoją działalność na rynku polskim, poszukujemy kandydatów na stanowiska spedytorów (ew. kierowników) do działu spedycji transportu drogowego międzynarodowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- nawiązywanie współpracy z nowymi klientami; - organizację przewozów w kierunkach Polska – Niemcy lub Polska - kraje Beneluksu, - prowadzenie dokumentacji operacyjnej, - utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami i podwykonawcami firmy, - poszerzanie bazy podwykonawców firmy.

Wymagania

- min. roczne doświadczenie na stanowisku spedytora, - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego + dobra znajomość języka angielskiego, - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - znajomość zagadnień transportowo-logistycznych, - zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji, - komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie, - mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z perspektywą rozwoju zawodowego.