Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Spedytor Międzynarodowy

euro-solution sp z o.o.
wielkopolskie, Suchy Las k/Poznania
praca stacjonarna
4738 dni temu

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą od 2005 roku na rynku krajowym i zagranicznym. Wszelkie informacje o firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.euro-solution.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do nowego biura poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las k/Poznania

Poszukujemy następujących osób:
  • 1 osoba ze znajomością języka niemieckiego,
  • 1 osoba ze znajomością języka angielskiego,
  • 1 osoba ze znajomością języka francuskiego,
  • 1 osoba ze znajomością języka rosyjskiego,
Zadania:
  • Organizowanie zleceń spedycyjnych
  • Współpraca z klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie bądź wyższe
  • Znajomość jednego z w/w języków obcych
  • Doświadczenie w branży min. 2 lata !!!
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość MS Office
  • Systematyczność
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

euro-solution sp. z o.o.

Firma euro-solution istnieje w branży transportowej od 2005 roku. Od tego czasu znacznie rozszerzyliśmy naszą działalność między innymi o usługę: spedycji morskiej, przepraw promowych, spedycji targowej, i cały czas się rozwijamy. Działalność naszej firmy obejmuje Polskę oraz kraje Unii Europejskiej (Niemcy, Holandia, Belgia, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Francja, Hiszpania, Włochy, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia) jak również Norwegię, Rosję i Ukrainę.