Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Rogoźno
Spedytor Międzynarodowy

euro-solution sp z o.o.
Rogoźno
praca stacjonarna
5140 dni temu

Ogłoszenie numer: 107027, z dnia 2010-07-19

wszelkie informacje o firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.euro-solution.com.pl

Miejsce pracy: Rogoźno

Opis stanowiska

  • Organizowanie zleceń transportowych
  • Współpraca z klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

  • Wykształcenie przynajmniej średnie
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, francuskiego
  • Doświadczenie w branży min. 2 lata !!!
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość MS Office
  • Systematyczność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym zespole

Poznaj

euro-solution sp. z o.o.

Firma euro-solution istnieje w branży transportowej od 2005 roku. Od tego czasu znacznie rozszerzyliśmy naszą działalność między innymi o usługę: spedycji morskiej, przepraw promowych, spedycji targowej, i cały czas się rozwijamy. Działalność naszej firmy obejmuje Polskę oraz kraje Unii Europejskiej (Niemcy, Holandia, Belgia, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Francja, Hiszpania, Włochy, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia) jak również Norwegię, Rosję i Ukrainę.