Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

GEIS CARGO INTERNATIONAL POLAND Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5127 dni temu

Ogłoszenie numer: 106644, z dnia 2010-07-14

Firma zajmuje się organizacją transportu morskiego kontenerowego i drobnicowego, lotniczego i drogowego (cały świat-w tym ładunki ponadgabarytowe), kompleksową obsługą celna w kraju i za granicą , doradztwem w sprawach celnych i transportowych, pakowaniem, przeładunkami, składowaniem oraz dystrybucją.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację zadań działu spedycji lotniczej i morskiej, w tym kontakt z podwykonawcami, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, nadzór nad przebiegiem zleceń oraz bezpośrednią obsługę klienta.

Wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (praca w firmie spedycyjnej)
  • wykształcenia minimum średniego
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • obsługi komputera (minimum word, excel, internet, poczta elektroniczna)
  • znajomości rynku spedycyjnego i zagadnień z nim związanych , aktualnych przepisów celnych, dokumentacji przewozowej itp.
  • zaangażowania, wiedzy, samodzielności i staranności.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie i profesjonalnym zespole w centrum Warszawy, w budynku klasy A.
  • Po 3- miesięcznym okresie próbnym oferujemy docelowo zatrudnienie na stałe.

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN