Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Spedytor Międzynarodowy i Krajowy

Vesta Polska sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4929 dni temu

Ogłoszenie numer: 139560, z dnia 2011-03-21

Profesjonalnie przeszkolona kadra pracowników zadba w Państwa imieniu o każdy szczegół związany z magazynowaniem i dystrybucją powierzonych nam towarów. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość obsługi, kompleksowość rozwiązań oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Organizowanie przewozów ładunków
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi przewoźnikami oraz utrzymywanie ze stałymi

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane w kierunku logistycznym)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Mile widziana wiedza specjalistyczna z zakresu transportu i logistyki
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Sprawna obsługa komputera – Ms Office, Internet
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Samodzielność
  • Zaangażowanie
  • Wysoka komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do życia
  • Zdolności negocjacyjne

Oferujemy

  • Samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę