Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Spedytor Międzynarodowy Całopojazdowy

M&M Polska Sp. z o.o.
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
5777 dni temu

Ogłoszenie numer: 49794, z dnia 2008-09-23

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych.

Miejsce pracy: pomorskie, Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za bieżącą współpracę i prowadzenie rozliczeń z przewoźnikami.

Wymagania

  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia w transporcie / spedycji ( warunek konieczny)
  • Wykształcenie przynajmniej średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Znajomość rynku klientów i przewoźników
  • Znajomość topografii Trójmiasta i Pomorza
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dyspozycyjność
  • Systematyczność
  • Samodzielność Dodatkowym atutem będzie: •Znajomość innych niż angielski języków obcych
  • Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.