Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Spedytor międzynarodowy, Przedstawiciel handlowy

Donau Trans Polska Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6449 dni temu

Ogłoszenie numer: 25928, z dnia 2007-01-30

LOGISTYKA, SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA I KRAJOWA

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów - negocjowanie warunków sprzedaży - nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy

Wymagania

- min.2 lata praktyki na podobnym stanowisku - bardzo dobrą znajomość rynku transportu i spedycji - doświadczenie w prowadzeniu negocjacji - dobra znajomość języka angielskiego - rosyjski i niemiecki będzie dodatkowym atutem - znajomość pakietu MS Office - dyspozycyjność i kreatywność - prawo jazdy

Oferujemy

- praca w miłym, mlodym zespole - możliwości rozwoju zawodowego - atrakcyjne wynagrodzenie