Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SPEDYTOR KRAJOWY

Trans-Tok
mazowieckie
praca stacjonarna
5967 dni temu

Ogłoszenie numer: 45533, z dnia 2008-06-18

Trans-Tok

Trans-tok oferuje kompleksowe usługi logistyczne w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego oraz magazynowania.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: SPED08

Opis stanowiska

• organizowanie usług transportowych w zakresie przewozów całopojazdowych i drobnicowych, • przekazywanie bieżących informacji kierowcom i monitorowanie ich pracy, • współpraca z Działem Spedycji, • pozyskiwanie klientów, • bieżąca współpraca z klientami, • rozwój działalności spedycyjnej,

Wymagania

• minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku spedytora • znajomość rynku transportowego w Polsce • wykształcenie min. średnie • orientacja na klienta • samodzielność i determinacja w osiąganiu założonych celów

Oferujemy

• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie • możliwość rozwoju • atrakcyjne wynagrodzenie