Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Spedytor krajowy

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4160 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Firma, będąca potencjalnym pracodawcą w tym projekcie, jest międzynarodowym operatorem logistycznym. Współpracuje z najbardziej prestiżowymi markami w całej Europie.
Nasz Klient swoje usługi świadczy w oparciu o pracę najlepszych specjalistów i wykorzystanie najnowszych rozwiązań logistycznych. Jej stabilność budowana jest na innowacyjności i rzetelności. Obecnie w związku z dalszym rozwojem spedycji krajowej poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Spedytor Krajowy

(docelowo kierownik spedycji krajowej)
miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • pozyskiwanie i sprzedaż zleceń spedycyjnych;
  • obsługa klientów spedycyjnych przy wykorzystaniu dostępnego taboru;
  • pozyskiwanie nowych zleceniodawców spedycyjnych do współpracy w celu optymalizacji kosztów floty firmowej;
  • monitorowanie rynku usług spedycyjnych i dostosowanie oferty firmy do sytuacji rynkowej z zachowaniem rentowności oferowanych usług;
  • nadzór nad administracją i dokumentacją usług spedycyjnych.
  • poszerzanie bazy przewoźników spedycyjnych, utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami;
  • negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu;

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny);
  • bardzo dobra znajomość rynku usług spedycyjnych, firm spedycyjnych oraz potencjalnych przewoźników;
  • wiedza z zakresu realizacji usług transportowych i spedycyjnych, przepisów prawa przewozowego;
  • komunikatywność, umiejętność współpracy;
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i stresu;
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

Nasz Klient oferuje:

  • szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, docelowo osoba, która obejmie stanowisko w perspektywie czasu ma szansę awansować na stanowisko Kierownika Spedycji Krajowej
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • prywatną opiekę medyczną, szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

Aplikację prosze przesyłać klikając w przycisk:

Prosimy także o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.