Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
SPEDYTOR KRAJOWY | możliwość telepracy

D&P Logistics Sp. z o.o.
dolnośląskie, Gdynia
praca stacjonarna
5886 dni temu

Ogłoszenie numer: 44911, z dnia 2008-06-03

Grupa D&P specjalizuje się w chłodniczym transporcie drogowym. Oferuje serwis ładunków całopojazdowych, częściowych oraz drobnicowych. Kompleksowo realizuje transporty na terenie Europy oraz wewnątrzkrajowe w Polsce.

SPEDYTOR KRAJOWY
możliwość telepracy

Miejsce pracy: dolnośląskie, Gdynia

Nr Ref.: SP.KR.

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie procesu transportowego w transporcie drogowym krajowym
  • Fakturowanie
  • Prowadzenie dokumentacji sprawozdawczej
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi giełd transportowych
  • Dobra znajomość rynku transportowo – spedycyjnego
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Orientacja na klienta

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i osiąganych wyników
  • Stabilną pracę w ambitnym zespole i miłej atmosferze