Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Jaworzno
Spedytor Krajowy Drobnicowy

M&M Logistk Sp. z o.o.
Jaworzno
praca stacjonarna
5381 dni temu

Ogłoszenie numer: 79075, z dnia 2009-10-23

M&M jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych. M&M Logistik Sp. z o.o. należąca do grupy M&M w Polsce, specjalizująca się w usługach logistycznych oraz spedycyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Jaworzno

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za bieżącą współpracę i prowadzenie rozliczeń z przewoźnikami.

Wymagania

• Wykształcenie przynajmniej średnie • Przynajmniej 1 rok doświadczenia w transporcie / spedycji, lub praktyka (warunek konieczny) • Znajomość rynku klientów i przewoźników • Praktyczna znajomość pakietu MS Office • Łatwość nawiązywania kontaktów • Dyspozycyjność • Systematyczność Dodatkowym atutem będzie: • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego • Atrakcyjne wynagrodzenie