Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Spedytor Krajowy Drobnicowy

ISG Personalmanagement
mazowieckie, Pruszków / Warszawa
praca stacjonarna
5909 dni temu

Ogłoszenie numer: 47034, z dnia 2008-07-14

Naszym klientem jest znaną międzynarodowa grupa oferująca najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych. Do oddziału w Pruszkowie specjalizującego się w usługach logistycznych oraz spedycyjnych poszukujemy pracowników na stanowisko :

Miejsce pracy: mazowieckie, Pruszków / Warszawa

Nr Ref.: 20013

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za bieżącą współpracę i prowadzenie rozliczeń z przewoźnikami.

Wymagania

- Wykształcenie przynajmniej średnie - Przynajmniej 1 rok doświadczenia w transporcie / spedycji - Znajomość rynku klientów i przewoźników - Praktyczna znajomość pakietu MS Office - Łatwość nawiązywania kontaktów - Dyspozycyjność - Systematyczność Dodatkowym atutem będzie: - Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego - Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego - Atrakcyjne wynagrodzenie