Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Spedytor Krajowy Drobnicowy

ISG Personalmanagement
łódzkie, Wola Rakowa k. Łodzi
praca stacjonarna
5912 dni temu

Ogłoszenie numer: 46975, z dnia 2008-07-11

Naszym klientem jest znaną międzynarodowa grupa oferująca najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych. Do oddziału w Woli Rakowej, specjalizującego się w usługach logistycznych oraz spedycyjnych poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, Wola Rakowa k. Łodzi

Nr Ref.: 20005

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za organizację przewozów liniowych w Centrum Logistycznym.

Wymagania

- Wykształcenie przynajmniej średnie - Przynajmniej 1 rok doświadczenia w transporcie / spedycji - Znajomość rynku klientów i przewoźników - Praktyczna znajomość pakietu MS Office - Łatwość nawiązywania kontaktów - Dyspozycyjność - Systematyczność

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego - Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego - Atrakcyjne wynagrodzenie