Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Spedytor Krajowy Całopojazdowy

M&M Logistk Sp. z o.o.
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
praca stacjonarna
5608 dni temu

Ogłoszenie numer: 59395, z dnia 2009-03-11

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych. M&M Logistik Sp. z o.o. należąca do grupy M&M w Polsce, specjalizuje się w usługach logistycznych oraz spedycyjnych.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za bieżącą współpracę i prowadzenie rozliczeń z przewoźnikami.

Wymagania

  • Wykształcenie przynajmniej średnie
  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia w transporcie / spedycji, lub praktyka (warunek konieczny)
  • Znajomość rynku klientów i przewoźników
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dyspozycyjność
  • Systematyczność Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie