Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Spedytor Krajowy Całopojazdowy

ET Logistik Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4950 dni temu
ET_Logistk_top.jpg

ET Logistik Sp. z o.o. występuje na rynku TSL w Polsce jako neutralny operator logistyczny oraz organizator drogowych przewozów ładunków w segmencie przesyłek drobnicowych oraz w segmencie przesyłek całopojazdowych. W wyniku dynamicznego rozwoju, firma poszukuję kandydatów na stanowisko:

Wrocław

Zadania:
  • aktywna obsługa operacyjna klientów,
  • pozyskiwanie zleceń z rynku,
  • utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami,
  • tworzenie stałej bazy podwykonawców,
  • raportowanie.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego
  • Kilkuletniego doświadczenia w spedycji krajowej całopojazdowej
  • Znajomości branży TSL
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Umiejętności organizacyjnych i analitycznych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( t.j. Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926).
ET_Logistk_bottom.jpg