Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalisty ds. sprzedaży oprogramowania

Gecos Consulting
Łódź
praca stacjonarna
5652 dni temu

Ogłoszenie numer: 57733, z dnia 2009-02-23

Firma GECOS CONSULTING jest ekspertem we wdrożeniach systemów oraz zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w analizie procesów biznesowych oraz projektowaniu indywidualnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych,
  • Kreowanie i rozwój długofalowej współpracy z pozyskanymi Klientami,
  • Prowadzenie prezentacji oprogramowania oraz jego funkcjonalności,
  • Współudział w organizowaniu szkoleń zewnętrznych,
  • Planowanie i organizacja działań promocyjnych firmy.
Szukamy ludzi z pasją

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Mile widziana znajomość rozwiązań ERP/CRM,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • Uczestnictwo w interesujących projektach wdrożeniowych,
  • Możliwość rozwoju,
  • Wynagrodzenie odpowiadające osiąganym wynikom.