Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY I ROZWOJU RYNKU

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
5033 dni temu

Dla naszego Klienta - firmy handlowej działającej od ponad 4 lat na krajowym rynku w branży maszyn i urządzeń budowlanych, cieszącej się uznaniem i zaufaniem klientów oraz kontrahentów krajowych i zagranicznych w związku z jej rozwojem poszukujemy:

Nr ref.: SSRR/12/10/praca

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska:

- POZYSKIWANIE KLIENTÓW - BIEŻĄCA SPRZEDAŻ ORAZ TWORZENIE I ROZWÓJ SIECI SPRZEDAŻY - nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych – pozyskiwanie nowych klientów (poprzez mailing, telemarketing oraz sprzedaż bezpośrednią) - rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami - tworzenie ofert handlowych - wsparcie w realizacji przebiegu procesu sprzedaży i obsługi klientów - monitorowanie rynku oraz poszukiwanie i identyfikowanie szans rynkowych - współudział w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju firmy

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe - min 2 –letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym ze sprzedażą i pozyskiwaniem nowych klientów - umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych - mile widziana znajomość branży budowlanej oraz podstawowych zagadnień związanych z maszynami i urządzeniami budowlanymi - umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych, otwartość, komunikatywność - duża kreatywność, samodzielność i dynamizm w działaniu - silne nastawienie na wyznaczanie i realizowanie celów - mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- długoterminową pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie - pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole - satysfakcjonujący system motywujący - niezbędne narzędzia pracy

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656