Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta

PPHU RENOVIA
Wrocław
praca stacjonarna
5188 dni temu

Ogłoszenie numer: 106088, z dnia 2010-07-05

Firma Handlowo-Produkcyjna poszukuje do oddziału sprzedaży bram-schodów-ogrodzeń we Wrocławiu na ul. Krakowskiej 98 osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa klienta
  • przygotowywanie ofert i umów
  • podpisywanie umów
  • fachowe doradztwo
  • przygotowanie strategii sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • biegłość w obsłudze komputera ( środowisko Windows)
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych zadań oraz silnej motywacji do pracy
  • konsekwencji w planowaniu i osiąganiu celów
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę samodzielną, pełną wyzwań zawodowych
  • dobrą atmosferę w pozytywnie nastawionym zespole współpracowników
  • pakiet szkoleń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placówki handlowej