Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu

JANTAR WODY MINERALNE SP. Z O.O.
zachodniopomorskie, Kołobrzeg
praca stacjonarna
4708 dni temu

Ogłoszenie numer: 162183, z dnia 2011-08-26

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Kołobrzeg

Opis stanowiska

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
  • budowanie własnego zespołu przedstawicieli handlowych,
  • prowadzenie rekrutacji, szkoleń i zarządzanie zespołem sprzedażowym,
  • dbanie o profesjonalną obsługę pozyskanych klientów,
  • wdrażanie, realizowanie i kontrolowanie celów sprzedażowych.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • nienaganny wygląd.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełne wyposażenie biura.