Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
SPECJALISTY DS. MARKETINGU I MARKETINGU INTERNETOWEGO

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
5023 dni temu

Dla naszego Klienta - dużej firmy z Trójmiasta działającej w branży deweloperskiej, realizującej wiele projektów inwestycyjnych i będącej najdynamiczniej rozwijającą się firmą deweloperską na Wybrzeżu, poszukujemy do DZIAŁU MARKETINGU:

Nr ref.: SMMI/11/10/praca

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska:

- PLANOWANIE, REALIZACJA I NADZOROWANIE REALIZACJI DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH, PROMOCYJNYCH, PROWADZONYCH W MEDIACH (kampanie reklamowe w prasie, e-marketing) - realizacja i nadzór nad prowadzonymi kampaniami reklamowymi w prasie oraz budowanie wizerunku firmy w kontaktach z mediami - budowanie wizerunku firmy w kontaktach z rynkiem oraz całym otoczeniem biznesowym - inicjowanie, wdrażanie i nadzorowanie prowadzonych działań z zakresu e-marketingu (dobór i zarządzanie nośnikami reklamowymi w sieci) - aktualizowanie i zarządzanie informacją oraz treścią serwisów www. - utrzymywanie bieżących kontaktów z agencjami reklamowymi oraz podwykonawcami – aktywna współpraca, koordynowanie prac zleconych, nadzór nad realizacją zadań - monitorowanie rynku oraz dostarczanie firmie informacji napływających z niego pozwalających na modyfikowanie i dostosowanie działań marketingowych - analizowanie i badanie efektów prowadzonych działań i kampanii reklamowych

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe - szeroka wiedza z zakresu marketingu (w tym również działań prowadzonych w Internecie) - doświadczenie w kreowaniu i realizacji polityki marketingowej i informacyjnej - doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym z realizowaniem projektów marketingowych, oraz działań promocyjnych i informacyjnych prowadzonych w mediach - znajomość praktyczna programów graficznych, podstawowa umiejętność tworzenia stron www. będzie atutem - kreatywność, operatywność i samodzielność w działaniu - optymizm i pozytywne nastawienie - nastawienie biznesowe i przedsiębiorczość (mile widziane również osoby przedsiębiorcze prowadzące działalność gospodarczą lub zamierzające ją otworzyć)

Oferujemy:

Kandydatom oferujemy: możliwość długoterminowej współpracy z dynamicznie rozwijającą się, mającą duże perspektywy i potencjał firmą, samodzielną, pełną wyzwań i różnorodnych zadań pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole; satysfakcjonujący system wynagrodzeń, możliwa współpraca w oparciu o umowę cywilnoprawną.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656