Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Jelenia Góra
Specjalisty ds. Handlowych.

Micronix sp.zo.o.
Jelenia Góra
praca stacjonarna
6032 dni temu

Ogłoszenie numer: 39060, z dnia 2008-01-21

Grupa firm MICRONIX jest dystrybutorem elektronicznych systemów zabezpieczeń, źródeł zasilania oraz systemów pomiarowych z 16 letnim doświadczeniem w branży. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba odpowiadać będzie za nawiązywanie kontaktów z kontrahentami, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, realizację planów sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie elektroniczne
  • zaangażowanie w pracę i kreatywność w działaniu
  • planowanie i konsekwentna realizacja wyznaczonych celów
  • umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w pracy z komputerem i Internetem
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Oferujemy

  • ciekawą i urozmaiconą pracę w dynamicznej międzynarodowej firmie,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • umowę o prace na czas nieokreślony (po 3 miesiącach okresu próbnego)
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.