Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalisty ds. event marketingu

Mazurkas Travel Biuro Podróży Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5134 dni temu

Ogłoszenie numer: 110297, z dnia 2010-07-26

Mazurkas Events poszukuje

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • współtworzenie strategii sprzedażowej i rozwoju działalności firmy w zakresie organizowanych imprez
  • aktywna sprzedaż
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • opieka nad kluczowymi klientami firmy
  • opracowywanie ofert dla organizowanych imprez
  • opracowywanie, kontrolowanie i rozliczanie budżetu eventowego

Wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży i organizowaniu eventów
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność opracowywania, kontrolowania i rozliczanie budżetu eventowego
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami i partnerami
  • umiejętność przygotowywania ofert i prowadzenia prezentacji,
  • umiejętność współpracy z firmami zewnętrznymi i nadzór nad realizacją prowadzonych projektów
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • optymizm
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko
  • możliwość samorealizacji
  • budowanie strategii sprzedażowej eventów
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (powiększone o prowizje)